Strony

24 lipca 2014

WYZWANIE | LETNI JADŁOSPIS KASIABANASZAK&GOODTOTRY

Witajcie! Przychodzę dziś do Was z pierwszym debiutem na moim blogu. Chcę spróbować swoich sił w organizacji blogowego wyzwania "Letni jadłospis" wraz z dziewczynami z bloga Goodtotry. Z Natalią i Anią połączyłyśmy siły i stworzyłyśmy wyzwanie, które ma na celu zaprezentowanie przez nas i przez Was najróżniejszych propozycji kulinarnych na letnie posiłki. Tematyka jest kulinarna, a nie kosmetyczna, ponieważ chciałyśmy zaproponować Wam coś innego. Uczestnikiem może być każdy, kto posiada własnego bloga, nie ważne jaka jest jego tematyka. Zapraszam dalej! 


Na czym polega wyzwanie? W trakcie trwania zabawy każdy z uczestników przez 4 środy sierpniowe (6.08, 13.08, 20.08, 27.08) zamieszcza 1 post zawierający przepis i zdjęcia dowolnej potrawy, którą lubi i poleca na letnie dni. Tutaj pozostawiamy Wam całkowitą dowolność i może to być zupa, przystawka, sałatka, drugie danie, deser czy nawet napoje (drink, shake, smoothie). Cokolwiek co można zjeść lub wypić i fajnie nadaje się na lato. Niech poniesie Was wyobraźnia. W poście proponujecie coś, co nadaje się do letniego jadłospisu Waszym zdaniem. 
Po opublikowaniu postu w każdą środę, wklejacie link w komentarzu pod TYM informacyjnym postem (wystarczy kliknąć na baner wyzwania na jednym z dwóch blogów), abym miała tutaj bazę wszystkich postów wyzwaniowych od każdego uczestnika. Dzięki temu i ja i Wy będziecie mogli przeglądać wszystkie potrawy, które przygotujemy wspólnie. Nasze wyzwanie różni się od pozostałych! U nas dzięki udziałowi nie tylko macie okazję promować swojego bloga, ale także zdobyć nagrodę- niespodziankę. Tydzień po zakończeniu wyzwania wspólnie wybierzemy osobę, której posty urzekną nas najbardziej i nagrodzimy ją prezentem,który razem wybierałyśmy. 

Aby wziąć udział w wyzwaniu należy:
1. Obserwować bloga Kasiabanaszak oraz Goodtotry 
2. Zamieścić w pasku bocznym swojego bloga baner informujący o wyzwaniu 
3. Zgłosić się w formularzu poniżej, wpisując imię i adres bloga 
Czas trwania: 6.08-27.08- przez 4 środy w sierpniu 
Wyzwanie blogowe "Letni jadłospis" dzień 1- 06.08 
Wyzwanie blogowe "Letni jadłospis" dzień 2- 13.08 
Wyzwanie blogowe "Letni jadłospis" dzień 3- 20.08 
Wyzwanie blogowe "Letni jadłospis" dzień 4- 27.08
 Podsumowanie: 
1.Zgłaszasz się w formularzu na samym końcu posta do 5.08.14
2.Zamieszczasz baner na swoim blogu 
3.Co środę od 6.08 publikujesz 1 post prezentujący jedną, dowolną propozycję kulinarną na lato 
4. Wklejasz link do posta w komentarzu na Moim blogu w TYM poście - linki do swoich postów wklejajcie na Moim blogu lub blogu dziewczyn z Goodtotry w tym informacyjnym poście klikając na baner (który Was do niego odniesie) 
5. Po zakończeniu wyzwania możesz wygrać niespodziankę !

 Pamiętajcie, że ruszamy 6.08, a zgłosić możecie się do 5.08. Możemy nie tylko poznać fantastyczne blogi, ale i przepisy na rewelacyjne posiłki. To dopiero początek tego co mamy dla Was przygotowane . Mamy gorącą nadzieję, że temat wyzwania przypadnie Wam do gustu i weźmiecie w nim chętnie udział!!! Potrawy mogą być banalne i proste ;] Liczymy na Was! Pozdrawiamy.

3 komentarze:

 1. No to zaczynam :) Zapraszam na pierwszą propozycję do Letniego Jadłospisu :)

  http://cukier-i-pieprz.blogspot.com/2014/08/wyzwanie-letni-jadospis-6082014.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam na drugą propozycję :)

  http://cukier-i-pieprz.blogspot.com/2014/08/wyzwanie-letni-jadospis-13082014.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na trzecią propozycję :)

  http://cukier-i-pieprz.blogspot.com/2014/08/wyzwanie-letni-jadospis-20082014.html

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za każdy komentarz ! ♥
Zostaw proszę link do swojego bloga, chętnie zajrzę :)